Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

GENEL KURUL İLANI

0
GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kocaeli Şube yönetim kurulunun almış olduğu karara istinaden 16.Olağan Genel Kurul toplantısı 08/03/2021 Pazartesi günü saat 18.00’da Kocaeli Gençlik Geliştirme Merkezi (Körfez mah Salim Dervişoğlu cad Hasan Gemici spor salonu yanı 42 Evler İzmit Kocaeli) seminer/eğitim salonunda yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamaması veya ertelenmesi halinde Genel Kurul 15/03/2021 tarihinde aynı yer ve saatte aynı gündem ile yapılacaktır.

Üyelerimize ilanen  duyurulur.

Av.Özhan KURT
Yönetim Kurulu Başkanı.

GÜNDEM
1. Açılış ve Yoklama.
2. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.
3. Divan Heyetinin Teşkili
4. 2018 – 2021 Faaliyet Dönemi Yönetim Kurulu Mali ve İdari Faaliyet Raporunun Okunması.
5. Denetleme Kurulu Raporunun Okunması.
6. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporlarının Müzakeresi, Oya Sunulması.
7. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporlarının Ayrı Ayrı İbra Edilmesi.
8. 2021 – 2024 Faaliyet Dönemi Tahmini Bütçesinin Okunması, Müzakeresi ve Fasıllar Arası Aktarma Yetkisinin Yönetim Kurulu’na Verilmesi ve Oya Sunulması.
9. Derneğin Zorunlu Giderlerinin Karşılanabilmesi İçin Hakem ve Gözlemcilerin Bütün Müsabaka Tazminatlarından Yapılacak Yüzdelik Kesintilerinin Belirlenmesi ve Yönetim Kurulu’na Kesintilerin Yapılabilmesi / Toplanabilmesi İçin Yetki Verilmesi.
10.Dernekte İŞ KANUNU AMİR HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE ( Personelin Farklı Şekilde İstihdam Edilmelerinde; İdari ve Mali Sorumluluk, İlgili Şube Yönetim Kurulu İle Dernek Şube Yönetimine Ait Olacaktır. ) İstihdam Edilen/Edilecek Personele Verilecek Aylık Ücretlerin Tespiti, Ücret Artışlarının ve Diğer Ödentilerin Belirlenmesi, Gerektiğinde İhtiyaç Durumuna Göre İlave Personel Alınması Hususlarındaki Karar Yetkisinin Şube Yönetim Kurulu’na Devredilmesi.
11. Şube Başkanı, Yönetim Kurulu Asil/Yedek Üyeleri, Denetleme Kurulu Asil/Yedek Üyeleri ve Genel Merkez Asil/Yedek Delegeleri Seçimleri.
12. Dilek ve Temenniler.
13. Kapanış.

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org