Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

SALİH ULU HAYATINI KAYBETTİ

0
SALİH ULU HAYATINI KAYBETTİ

Bölgesel Amatör Lig'de Konursuspor - Karaderespor maçını yönetmek üzere Rize'ye giderken trafik kazası geçiren hakemlerden Salih Ulu, yaşam mücadelesini kaybetti.

Rize Derepazarı Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı yönetmek üzere Rize'ye gitmekte olan araçla Gümüşhane yakınlarında LPG yüklü tankerle çarpışan hakem heyetinden durumu ağır olan Kayseri bölgesinden yardımcı hakem Salih Ulu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Geçtiğimiz hafta geçirdikleri trafik kazası sonucu yaralanan Bölgesel Yardımcı hakemlerimizden Salih Ulu bugün hayata gözlerini yumdu. Konursuspor - Karaderespor maçını yönetmek üzere Rize'ye giderken Gümüşhane yakınlarda trafik kazası geçiren Ulu altı gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.Tffhgd Kocaeli Şb. ve camiamız adına Salih Ulu'ya Allah'tan rahmet, yakınları, sevenleri ve hakem camiasına başsağlığı dileriz 

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org