Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

HAKEMLER'DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ - MAVİ KOCAELİ

0
HAKEMLER'DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ - MAVİ KOCAELİ

SPOR CAMİASININ TEMSİLCİLERİ YER ALDI

Açılış törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Türkiye Futbol Saha Komserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, İzmit Gerçlik Hizmetleri ve Şube Müdürü Turgay Bulut, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Engin Yaşar, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mustafa Mecit Keskin, İl Hakem Kurulu Başkanı Sebahattin Gökkaya ve yönetim kurulu üyeleri ve MHK 12. Bölge Hakem sorumlusu Süleyman Arkan ve hakemler katıldı.

KOKTEYL VERİLDİ

İsmetpaşa Stadı’nda yeni sezonda amatör ve profesyonel liglerde görev yapacak hakemlerin tanıtımı ve sezon açılışı görkemli bir açılış ile yapıldı. Açılış töreninde Klasman hakemlerinin tanıtımı, Kurban ve Pasta kesimi ile güzel bir açılış töreni yapıldı. Protokol üyelerine saha içinde kokteyl verildi. Gecenin son bölümünde ise açılışa katılan tüm hakemler yeni sezonun ilk çalışmalarını İsmetpaşa Stadında yaptı. Büyük bir katılımın olduğu açılış töreninde son olarak protokol ve tüm hakemler gecenin hatıra fotoğrafıyla gece mutlu bir şekilde tamamlandı.

AYDIN, ’’BÜYÜK İLLERDEN BİRİYİZ’’

KASKF Başkanı Murat Aydın “Sporculuğu ile Hakemliği ve yöneticiliği ile zor bir ilde görev yapıyoruz. Fakat bu görevi yapmanın mutluğunu yaşıyoruz. Fakat bu ilde hakemlik yapmak bir kat daha zor. İlimizde en çok spor alanında eleştirilen siz hakemler oluyorsunuz. Fakat Biz KASKF olarak zorlu bir görev içinde bulunuyoruz. İnsanlar halen hakem atamalarını halen bizim yaptığımızı biliyor. Bunu bir kez daha söylüyorum. Atamaları biz yapmıyoruz. Kocaeli’nde biz spor ailesi olarak en büyük aileyiz. Bundan da oldukça mutluluk duyuyorum. Geçen sene 686 takımla 5000 karşılaşmadan fazla maç oynandı. İstanbul’dan sonra ikinci olarak Türkiye’de yer alıyoruz. Türkiye’de Kocaeli spor alanında en büyük illerden biriyiz” dedi.

KESKİN, ’’DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM’’

Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Dernek Başkanı Mustafa Mecit Keskin ”Klasman hakemlerimizin gittiği maçlar ve aldığı görevlerle gelecek için umut veriyor. Buda Kocaeli hakemliği olarak daha güzel günler olacağının sinyallerini veriyor. Ben hakemlik yaptığım dönemlerde ve Başkanlık yaptığım dönemlerde Türkiye’nin üçüncü dördüncü ili olarak görüyorum. Türkiye’nin bir ve iki numaralı ili oluyor. Bu nasıl mı oluyor. Büyükşehir Belediye Başkanımızın verdiği katkı, Gençlik Spor İl müdürümüzün verdiği katkı, KASKF yönetim bizlere desteği çok büyük oluyor. Tüm taban birliklerimiz ile birlikte çok iyi bir çalışma içindeyiz. Bizlere büyük destekleri oluyor. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Sporun gelişmesinde Taban Birliklerinin destekleri çok büyük” dedi.

ÇİNTİMAR, ’’BAŞARILAR DİLİYORUM’’

Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Muzaffer Çintimar” Beş yıldır Kocaeli’nde bulunuyorum. İl Hakem Kurulu Başkanı olarak Kerim Akdülger ile birlikte çalışmalarımız olduk. Bundan yeni İl hakem kurulu Başkanı Sebahattin Gökkaya ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Kocaeli gibi bir ilde olduğumuz için kendimizi şanlı olduğumuzu düşünüyorum. Tabanından tavanına kadar Herkes bu işin ilerlemesi için çalışmaktadır. Hakemlik çok önemli bir iştir. Hakem hak edenin hakkını veren demektir. Hakemin diğer bir görevi ise eğitici olmasıdır. Sizler sahadaki genç kardeşlerimize örnek davranışlarınız ile örnek olmak olmalısınız. Genç kardeşlerimiz camiamıza katılıyor. Buda beni çok mutlu ediyor. Bizler spor olarak büyük bir camiayız. Yeni sezon hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

UMUT KARAGÖZ MAVİ KOCAELİ

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org