Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

Hakemlerden gecikmeli açılış - ÖZGÜR KOCAELİ

0
Hakemlerden gecikmeli açılış - ÖZGÜR KOCAELİ

Futbol hakemleri bir ay önce başlayan 2016-17 sezonunun açılışı dün akşam gerçekleştirdi.

Bu sezon gecikmeli olarak yapılan açılışa Taban Birlikleri’nin Başkanları ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar da hazır bulundu.

250 HAKEM, 64 GÖZLEMCİ GÖREV YAPACAK
Bu sezon klasmanda hayal kırıklığı yaşayan ilimizde amatör kümede yaklaşık 250 hakem ile 64 gözlemci yer alıyor. Türkiye’de en fazla maç oynanan 4’üncü il olan Kocaeli’nde, hakem sayısında çok büyük artış olmasına rağmen, üst klasmanda fazla hakemimizin olmaması çok büyük eksiklik olarak göze çarpıyor. Dün akşam İsmetpaşa Stadı’nda yapılan sezon açılışına da ilimiz hakemleri çok yoğun ilgi gösterdi, katılım çok yüksekti.

AKDÜLGER’E PLAKET
Hakemlerin açılışına ASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Süleyman Karataş, 2.Bölge Sorumlusu Süleyman Arkan da açılışa katılanlar arasındaydı. Hakemler Derneği Başkanı Mecit Keskin açılış konuşmasını yaptı, katılan konuklara teşekkür etti. Keskin, yaklaşık 2,5 yıldır İl Hakem Kurulu Başkanlığı yapan Kerim Akdülger’e plaket verdi. Yeni İl Hakem Kurulu Başkanı Sabahattin Gökkaya ile üyeler de açılışta yer aldılar.

Kaynak: Özgür KOCAELİ

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org