Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

Hakemlerden rötarlı açılış - DEMOKRAT KOCAELİ

0
Hakemlerden rötarlı açılış - DEMOKRAT KOCAELİ

 

İlimiz hakemleri ve gözlemcileri 2016-2017 sezonunu önceki gün İsmetpaşa Stadı'nda törenle rötarlı açtı. Hakem ve gözlemciler yeminlerini etti ve sembolik antrenmanını yaptı

 

Erol KAÇMAZ -  Kocaeli Bölgesi hakemleri yeni sezonu gecikmeli açtı. İlk kez Ekim ayını gören açılış sade bir tören ile gerçekleşti. İlimizde toplam 250 hakem ve 66 gözlemci görev alırken, açılış töreni her zaman olduğu gibi İzmit İsmetpaşa Stadı'nda gerçekleşti.

 

RÖTARLI AÇILIŞ

Kocaeli hakemlerinin yeni sezon rötarlı sezon açılışına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, MHK 2. Bölge Sorumlusu Süleyman Arkan, KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, İzmit Spor İlçe Müdürü Turgay Bulut, Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, İl Hakem Kurul Başkanı Sebahattin Gökkaya ve yönetimi ile spor adamları ve antrenörler katıldı.

 

KESNKİN TEŞEKKÜR ETTİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törende TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı Mecit Keskin'in selamlama konuşmasını yaparken, sezon açılış törenine katılan herkese teşekkür etti. İl hakemlerinden Deniz Duman'ın söz aldığı gecede Saha Komiserleri Dernek Başkanı Süleyman Karadaş, daha önce olduğu gibi bundan sonra hakemlerin en önemli yardımcıları olacaklarının altını çizdi.

 

AYDIN’DAN DESTEK

KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli'de hakemlik yapmanın kolay olmadığını ifade etti ve bölgede Kocaeli'nin İstanbul'dan sonra en çok maçın oynandığı kent olduğunu vurguladı. KASKF olarak hakemlere her türlü desteği vereceklerini belirten Aydın, yeni İl Hakem Kurul Başkanı Sabahattin Gökkaya'ya görevinde kolaylıklar dilerken, eski yönetime teşekkür etti.

 

 ÇİNTİMAR BAŞARI DİLEDİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar hakemlerin eğitimci olduğunu, saha içinde duruşları ile örnek olduğunu belirtti, Çintimar hakem ile gözlemci camiasına yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu. Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, hakemliğin ne kadar zor olduğunu ifade ederken, hakemlere tüm kulüplerin yardımcı olması gerektiğini belirtti. MHK 2. Bölge Sorumlusu Süleyman Arkan, Kocaeli'nin hakem camiasına önemli değerler yetiştiren bir kent olduğunu belirtti. Dualarla Kurban kesiminin ardından hakemler yeni sezon için pasta kesimi sonrasında sembolik antrenman yaparak yeni sezon açılış törenini tamamladılar.

DEMOKRAT KOCAELİ

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org