Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

2015 İFTAR YEMEĞİMİZ

0
2015 İFTAR YEMEĞİMİZ

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Kocaeli Şubesi, Bahri Gök Futbol Turnuvası final karşılaşması öncesi KYÖD’te organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğinin ardından geçilen final organizasyonunda şampiyonluğu, rakibi Minica HK’yi 5-1 mağlup eden TÜFAD kazandı

İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTULAR
Ramazan ayı içerisinde yaklaşık 1 aydır devam eden TFFHGD’nin organize ettiği Bahri Gök Futbol Turnuvası finali öncesinde, turnuvada yer alan herkesin katılımı ile iftar KYÖD’te iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğine taban birlikleri, hakemler, aileleri ve birçok basın mensubu katıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği iftar yemeğinden tüm katılımcılar memnuniyet ile ayrıldı.

KESKİN, ‘‘HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM’’
KYÖD’te gerçekleşen iftar yemeğinde konuşan TFFHGD’nin Başkanı Mecit Keskin “Herkesi burada görmek çok güzel. Bildiğiniz üzere turnuvamızda final maçı oynanacak. Bu turnuvaya yaşarken değerini bilmemiz gereken Bahri Gök hocamızın adını verdik. O da bize çok mutlu olduğunu ifade etti. Davetimize katılan herkese teşekkür ederim. Final maçında mücadele edecek olan takımlara da başarılar diliyorum” dedi.

http://www.hakeminsesi.com.tr/kocaeli-de-ahde-vefa.html

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org