Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

KINAMA

0
KINAMA

Geçtiğimiz hafta sonu 01/04/2018 Pazar günü Cephanelik stadında oynanan MAP KAVAKLI – SARIMEŞE BLD SPOR  ile ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR – ŞİRİNTEPE GB SPOR 2.Küme müsabakalarında ve yine Ş.Bnb.Aslan Kulaksız stadında oynanan BAŞİSKELE DAMLAR SPOR – YENİ KANDIRA SPOR 2.Küme U-19 müsabakasında hakemlerimize yönelik gerçekleştirilen fiili saldırılar bizleri derinden üzmüştür. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kocaeli Şubesi olarak hakemlerimize  yönelik gerçekleştirilen üzücü olaylarla ilgili hukuki süreçlerin başladığını ve sonuna kadar bu süreçlerin takipçisi olacağımızı belirtmek istiyoruz.

İlimizde oynanan müsabakaların yarım kalmasının başta Türk futbolu olmak üzere Kocaeli amatör futboluna ve Kocaeli ismine zarar verdiği aşikardır. Bununla birlikte hakemlerin sahipsiz olmadığını, yasalarla korunduğunun da bilinmesini istiyoruz.

Yönetici, İdareci, Teknik Sorumlu ve Antrenörlerimizden takımlarındaki oyuncularına sporun dostluk, kardeşlik ve Fair Play olduğunu hatırlatmalarını diliyor, kazanmak kadar kaybetmenin de doğal bir sonuç olduğunu, sporun karşılıklı saygı, sevgi çerçevesinde devam etmesini canı gönülden bekliyoruz.

Gerçekleşen olaylar neticesinde bizler kadar ilgili kulüplerinde üzüldüğünü düşünüyor, saldırıları gerçekleştirenlerin en ağır cezaları alacağını ümit ediyoruz. TFFHGD Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu olarak hakemlerimize geçmiş olsun dileklerimizle, saldırıları şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org