Kocaeli TFFHGD

Giriş Ekranı

Bilgileriniz Kontrol Ediliyor


Lütfen Bekleyin

KINAMA

0
KINAMA

Geçtiğimiz hafta sonu 22/12/2018 tarihinde Hisareyn stadında Gölcük Asarköy spor – Gebze Kirazpınarspor arasında oynanan Birinci küme müsabakasın da futbol sahalarında görmeyi istemediğimiz, sporun kardeşlik, dostluk ve barış ruhuna yakışmayan bir olay meydana gelmiştir.

Kocaeli Hakemliği için çok önemli bir değere sahip olan, Kocaeli Hakemliğinin yetiştirdiği güzide hakemlerimizden Kazım Çiftçioğlu’na karşı Gölcük Asarköy spor futbolcusu tarafından gerçekleştirilen darp girişimi gerek Hakem camiamız da gerekse de spor camiasında büyük bir üzüntüye yol açmıştır. Gerçekleştirilen bu çirkin olay kesinlikle kabul edilemez ve sorumlusu hem idari hem de adli yönden çok ağır bir şekilde cezalandırılmalıdır.

Kocaeli amatör Futbolumuzun ceza merci olan İl Disiplin Kurulunun, darp olayını gerçekleştiren futbolcu hakkında en ağır cezayı vereceğine inancımız tamdır. Bu cezanın da futboldan men olması elzemdir.

 Bahsi geçen çirkin olay ile ilgili her türlü İdari ve Adli işlem başlatılmış olup, konunun hassasiyetle takip edileceğini, yüce Türk adaletine sonuna kadar güvendiğimizi ve bu tür vahşice gerçekleştirilen kamu görevlisine karşı görevi nedeniyle darp olayının cezasız kalmayacağına, ilgili kişinin en ağır cezayı alacağına olan inancımız tamdır. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağız.

Sahalarımızda bu tür olaylar görmek istemiyoruz ve Kocaeli futbolunun bu tür olaylarla anılmasını istemiyoruz. Bu tür olaylar karşısında tutumuz sert bir şekilde devam edecektir. Son olmasını dileyerek, bu olaya karışan ve saldırıyı gerçekleştiren futbolcuyu şiddetle kınıyor, hakemimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

TFFHGD KOCAELİ ŞUBESİ

ADINA ŞUBE BAŞKANI

AV.ÖZHAN KURT

0 Yorum

TFFHGD KOCAELİ

Bu web sitesi üzerinde bulunan bütün içerik ve materyellerin telif hakkı TFFHGD Kocaeli Şubesi'ne aittir. TFFHGD Kocaeli Şubesi'nin yazılı izni olmaksızın kopyalanması ve yayınlanması yasakdır.

İletişim Bilgileri

  • Kozluk Mahallesi Seka İçi Fen İşleri Yanı Hasan Doğan Amatör Spor Evi No: 101 İzmit / Kocaeli
  • bilgi@kocaeliihk.org