FUTBOL MÜSABAKALARI
|
LİG |
TARİH |
STAD |
EV SAHİBİ TAKIM |
SKOR |
MİSAFİR TAKIM |
HAKEMLER |
GÖZLEMCİ/DENETCİ |
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
ARSLANBEY STADI |
KOCAELİ GÜNEŞ SPOR
|
1-2
|
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
HİSAREYN SPOR
|
-
|
GEBZE SPOR
|
|
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR
|
2-1
|
ÇAYIROVA BULUT SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
1-1
(Pen.6-5)
|
KARAMÜRSEL İ.Y SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI |
DARICA BİRLİK SPOR
|
2-0
|
GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR
|
|
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA G.B SPOR
|
3-1
|
DİLİSKELESİ SPOR
|
|
|
U-17 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
DEĞİRMENDERE SPOR
|
1-3
|
ÇAMCUKUR SPOR
|
|
(G) GÖKTEN KÜÇÜKAYDIN
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
DERBENT STADI |
KAR.FATİH SULTAN MEHMET
|
-
|
ARS.ORG.SANAYİ SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
0-2
|
ARSLANBEY G.B SPOR
|
|
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
KARAMÜRSEL STADI |
KARAMÜRSEL BARBAROS SPOR
|
0-3
|
KARAMÜRSEL SPOR
|
|
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK İ.Y SPOR
|
0-5
|
YAZLIK SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
GÖLCÜK SPOR
|
2-0
|
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
|
|
U-17 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
KULLAR SPOR
|
1-0
|
KARTEPE BLD.SPOR
|
|
(G) YÜCEL AVADOS
|
U-13 |
03.05.2024 Cuma 19:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA FATİH SPOR
|
4-5
|
YENİKENT KORUPARK SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
ÇEN.PLAJYOLU SPOR
|
6-1
|
İZMİT YENİ MAHALLE SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 13:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR
|
3-0
|
KYÖD SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT İDMANYURDU SPOR
|
0-1
|
YEŞİLOVA SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
KOCAELİ EMEK SPOR
|
7-2
|
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
|
(G) FERDİ ÜSTÜN
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT YILDIZ SPOR
|
2-2
|
KOCAELİ GÜNEŞ SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
CEPHANELİK STADI |
BAĞÇEŞME SPOR
|
6-2
|
KOCAELİ GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 12:30 |
CEPHANELİK STADI |
KOCAELİ GENÇ SPOR
|
1-3
|
DERİNCE SIRRIPAŞA F.K
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:30 |
CEPHANELİK STADI |
YENİ KOCAELİ SPOR
|
4-0
|
KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
CEPHANELİK STADI |
KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ
|
3-2
|
ÇEN.PLAJYOLU SPOR
|
|
(G) NACİ KAZAK
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI |
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
-
|
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
|
(G) FEVZİ TOK
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 12:00 |
ÇERKEŞLİ STADI |
DİLOVASI YILDIZLAR SPOR
|
0-2
|
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
ÇERKEŞLİ STADI |
DİLOVASI YILDIZLAR SPOR
|
3-1
|
DARICA SPOR
|
|
(G) MUSTAFA ARSLAN
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA BİRLİK SPOR
|
1-3
|
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR
|
-
|
ÇERKEŞLİ SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 12:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR
|
3-2
|
DEĞİRMENDERE SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
GÖLCÜK SPOR
|
6-1
|
DUMLUPINAR SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:30 |
DEĞİRMENDERE STADI |
DEĞİRMENDERE FOLA SPOR
|
1-6
|
HİSAREYN SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
İHSANİYE SPOR
|
-
|
GÖLCÜK İ.Y SPOR
|
|
(G) MURAT AY
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
DERBENT STADI |
DERBENT ESNAF SPOR
|
0-11
|
KARTEPE BLD.SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
DERBENT STADI |
KOCAELİ NUSRETİYE SPOR
|
4-1
|
BAŞİSKELE BİRLİK SPOR
|
|
(G) BİLAL ÇAVUŞ
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 18:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
1-0
|
İZMİT MALTA SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE BALKAN SPOR
|
2-3
|
DARICA KARTAL GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 13:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE ANİBAL SPOR
|
2-3
|
GEBZE SULTANORHAN SPOR
|
|
(G) MURAT AYGÜN
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR
|
0-3
|
GEBZE BİRLİK SPOR
|
|
(G) NECMETTİN AYAZ
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
FENER 41 GÜCÜ SPOR
|
8-0
|
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
|
(G) MESUT TÜRK
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 19:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
41 KARADENİZ SPORTİF FALL
|
1-4
|
MUSTAFAPAŞA SPOR
|
|
(G) ENGİN ZENGİN
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
HİSAREYN STADI |
ANADOLU 1071 SPOR
|
-
|
DERİNCE G.B SPOR
|
|
(G) YÜCEL AVADOS
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
KARAMÜRSEL STADI |
KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR
|
0-18
|
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:30 |
KARAMÜRSEL STADI |
KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR
|
0-20
|
KARAMÜRSEL İ.Y SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 13:30 |
KAVAKLI STADI |
SEKA DOĞAN SPOR
|
1-4
|
ÇAMCUKUR SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR
|
1-3
|
GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
KAVAKLI STADI |
SEKA DOĞAN SPOR
Bu Maça Çıkmadı
|
-
|
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
|
|
(G) İLKER BEHÇET AKGÜN
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 19:00 |
KAVAKLI STADI |
HARB-İŞ SPOR
Bu Maça Çıkmadı
|
-
|
HİSAREYN SPOR
|
|
(G) TAHSİN YILMAZ
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 12:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ OLİMPİK SPOR
|
1-3
|
KÖRFEZ G.B SPOR
|
|
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 12:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ VEFA SPOR
|
10-2
|
KÖRFEZ ATILIM SPOR
|
|
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 13:30 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
TÜTÜNÇİFTLİK SPOR
|
3-0
|
TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 13:30 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR
|
2-0
|
KÖRFEZ KENT SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ VEFA SPOR
|
2-4
|
HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 19:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ ATILIM SPOR
|
2-0
|
KİRAZLIYALI SPOR
|
|
(G) ERGÜN ÖZTÜRK
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
H.HIZIR ŞAFAK SPOR
|
5-2
|
ALİKAHYA BLD.SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 13:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
AKMEŞE SPOR
|
0-4
|
YAVUZ SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT BAÇ SPOR
|
-
|
İZMİT KİREÇOCAKLARI SPOR
|
|
(G) ERHAN ATAKAY
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
KOCAELİ GÜNEŞ SPOR
|
0-2
|
İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR
|
|
(G) RASİM CANPOLAT
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR
|
2-1
|
İZMİT ERENLER SPOR
|
|
(G) GÖKTEN KÜÇÜKAYDIN
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
METİN OKTAY STADI |
GEBZE TAYFUN SPOR
|
1-2
|
YENİKENT KORUPARK SPOR
|
|
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 12:30 |
METİN OKTAY STADI |
MUTLUKENT SPOR
|
9-0
|
ÇERKEŞLİ SPOR
|
|
|
U-11 |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
METİN OKTAY STADI |
41 KARADENİZ SPORTİF FALL
|
-
|
GENÇ KALE SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
Ş. FATİH KARAGÖZ UZUNTARLA |
UZUNTARLA SPOR
|
3-9
|
B.DERBENT SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
Ş. FATİH KARAGÖZ UZUNTARLA |
UZUNTARLA SPOR
|
-
|
KULLAR SPOR
|
|
(G) İSMAİL DİREN
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 15:30 |
Ş.NİHAT KARADAŞ DİLOVASI |
DİLOVASI BLD.SPOR
|
1-2
|
ÇAYIROVA G.B SPOR
|
|
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 17:00 |
Ş.NİHAT KARADAŞ DİLOVASI |
DİLOVASI BLD.SPOR
|
-
|
DAR.MARMARA OSMANGAZİ SPOR
|
|
(G) HANİFİ DUMLU
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAŞİSKELE BLD.SPOR
|
2-1
|
YUVACIK SPOR
|
|
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 12:30 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAHÇECİK SPOR
|
3-4
|
KULLAR 1975 SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 14:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR
|
-
|
ACISU BLD.SPOR
Bu Maça Gitmedi
|
|
(G) MESUT PUNAR
|
S.AMATÖR P.OFF |
04.05.2024 Cumartesi 16:30 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAĞDAT SPOR
|
0-0
(Pen.1-3)
|
KARAMÜRSEL SPOR
|
|
(G) ALİ CAN ERÇELİK
|
U-17 |
04.05.2024 Cumartesi 11:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR
|
1-3
|
MUSTAFAPAŞA SPOR
|
|
(G) METİN DOĞAN
|
U-13 |
04.05.2024 Cumartesi 13:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
7-2
|
ÇAYIROVA SERHAT SPOR
|
|
|
2 KÜME |
04.05.2024 Cumartesi 15:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA SERHAT SPOR
|
-
|
GEBZE PELİTLİ SPOR
|
|
(G) ZAFER PESEN
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 13:00 |
ARSLANBEY STADI |
ARSLANBEY G.B SPOR
|
2-2
|
SARIMEŞE BLD.SPOR
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
ARSLANBEY STADI |
ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR
|
1-0
|
BAŞİSKELE BLD.SPOR
|
|
(G) YÜCEL AVADOS
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
ARSLANBEY STADI |
YAZLIK SPOR
|
-
|
GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
|
|
(G) FERDİ ÜSTÜN
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR
|
1-1
|
KOC.MARMARA GENÇLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
KOCAELİ GÜCÜ SPOR
|
-
|
YENİDOĞAN SERDAR SPOR
Bu Maça Gitmedi
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT SANAYİ SPOR
|
0-2
|
YAVUZ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
1-3
|
BEKİRDERE SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
KOCAELİ GÜNEŞ SPOR
|
-
|
DERİNCE GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
ÇINARLI SPOR
|
0-4
|
İZMİT YILDIZ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
YENİ KOCAELİ SPOR
|
-
|
ÇUBUKLUBALA SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT İDMANYURDU SPOR
|
8-0
|
ÇEN.PLAJYOLU SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR
|
-
|
İZMİT MALTA SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
YENİ KANDIRA SPOR
|
2-0
|
KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 18:30 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
ÇEN.PLAJYOLU SPOR
|
4-2
|
ÇAMLITEPE SPOR
|
|
(G) SERDAR SAYAR
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 12:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
GEBZE SPOR
|
-
|
DARICA KALEBAYRAMOĞLU
|
|
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 13:30 |
BEYLİKBAĞI STADI |
GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR
|
1-2
|
ÇERKEŞLİ SPOR
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
5-1
|
DARICA TÜRKELİ G. SPOR
|
|
(G) MEHMET ÇOLAK
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
CEPHANELİK STADI |
KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR
|
1-3
|
KOC.MARMARA GENÇLİK SPOR
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
CEPHANELİK STADI |
BEKİRDERE SPOR
|
-
|
İZMİT YENİ MAHALLE SPOR
|
|
(G) MEHMET DURBİN
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
ÜÇYOLDOĞU SPOR
|
3-2
|
İZMİT BAÇ SPOR
|
|
(G) EFRAİM YILMAZ
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA İDMANYURDU SPOR
|
-
|
ÇAYIROVA GÜZELTEPE SPOR
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA İDMANYURDU SPOR
|
2-4
|
MOLLAFENARİ SPOR
|
|
(G) MURAT AYGÜN
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
DERBENT STADI |
KAR.FATİH SULTAN MEHMET
|
1-2
|
UZUNÇİFTLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
DERBENT STADI |
B.DERBENT SPOR
|
4-1
|
MAŞUKİYE SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
DERBENT STADI |
SARIMEŞE BLD.SPOR
|
1-6
|
ARSLANBEY G.B SPOR
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
DERİNCE G.B SPOR
|
1-2
|
YEŞİLOVA SPOR
|
|
(G) İSMAİL DİREN
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
DARICA G.B SPOR
|
-
|
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
ÇAYIROVA FATİH SPOR
|
-
|
DARICA İDMANYURDU SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR
|
4-5
|
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
ÇAYIROVA G.B SPOR
|
1-8
|
DARICA BİRLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
PANTERGÜCÜ SPOR
|
0-2
|
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
ARAPÇEŞME SPOR
|
0-4
|
ÇAYIROVA BULUT SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE BALKAN SPOR
|
1-6
|
TRAKYA SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
DİLİSKELESİ SPOR
|
-
|
DARICA KARTAL GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
SPOR EĞİTİM ATÖLYESİ SPOR
|
0-5
|
FENER 41 GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE BİRLİK SPOR
|
-
|
DARICA KALEBAYRAMOĞLU
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 19:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
ERBAKAN GENÇLİK SPOR
|
6-0
|
GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR
|
|
(G) MESUT TÜRK
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI |
KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR
|
1-0
|
KİRAZLIYALI SPOR
|
|
(G) ALİ CAN ERÇELİK
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 13:00 |
KANDIRA STADI |
YENİ KANDIRA SPOR
|
12-0
|
İZMİT FUTBOL KULÜBÜ
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
KANDIRA STADI |
KANDIRA G.B BLD.SPOR
|
1-2
|
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
|
(G) FATİH YAVUZ
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
KARAMÜRSEL STADI |
KARAMÜRSEL EREĞLİ SPOR
|
-
|
ULAŞLI SPOR
|
|
(G) ALAATTİN BİRGÜL
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 13:30 |
KAVAKLI STADI |
İHSANİYE SPOR
|
0-7
|
GÖLCÜK GÜCÜ KARADENİZ
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 13:30 |
KAVAKLI STADI |
HARB-İŞ SPOR
Bu Maça Çıkmadı
|
-
|
HİSAREYN SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
KAVAKLI STADI |
DUMLUPINAR SPOR
|
3-3
|
KAVAKLI SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR
|
5-1
|
SEKA DOĞAN SPOR
|
|
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ KENT SPOR
|
0-3
|
KÖRFEZ G.B SPOR
|
|
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 16:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
|
1-3
|
KÖRFEZ OLİMPİK SPOR
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 18:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR
|
1-3
|
MAP KAVAKLI SPOR
|
|
(G) AKIN BORA SAY
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
TAVŞANTEPE SPOR
|
-
|
H.HIZIR ŞAFAK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
9-0
|
İZMİT FUTBOL KULÜBÜ
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
BLD.DERİNCE SPOR
|
-
|
İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 12:30 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT G.B SPOR
|
0-3
|
KOCAELİ EMEK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
YUVAM İZMİT SPOR
|
-
|
KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 14:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
KOCAELİ 1937 SEKA SPOR
|
0-0
|
KYÖD SPOR
|
|
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 15:30 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT G.B SPOR
|
1-1
|
ÇINARLI SPOR
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT ERENLER SPOR
|
0-4
|
H.HIZIR ŞAFAK SPOR
|
|
(G) RAMAZAN AYDIN
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
-
|
İZMİT MALTA SPOR
|
|
(G) ERHAN ATAKAY
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 11:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
KULLAR SPOR
|
1-2
|
BAŞİSKELE BİRLİK SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 18:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
ANADOLU 1071 SPOR
|
0-11
|
ANADOLU YENİKÖY SPOR
|
|
|
U-11 |
05.05.2024 Pazar 18:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
SEYMEN KARŞIYAKA SPOR
|
4-0
|
BAHÇECİK SPOR
|
|
|
U-17 |
05.05.2024 Pazar 13:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA SERHAT SPOR
|
-
|
GENÇ KALE SPOR
|
|
(G) MESUT AKÇINAR
|
U-13 |
05.05.2024 Pazar 15:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA MENDERES SPOR
|
1-5
|
MUSTAFAPAŞA SPOR
|
|
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 17:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA G.B SPOR
|
7-0
|
ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR
|
|
(G) NECMETTİN AYAZ
|
2 KÜME |
05.05.2024 Pazar 19:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
-
|
GENÇ KALE SPOR
|
|
(G) FEVZİ TOK
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT BAÇ SPOR
|
-
|
DERİNCE SPOR A.Ş
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
KOCAELİ OKAN SPOR
|
-
|
MERT SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
ARAPÇEŞME SPOR
|
-
|
ERBAKAN GENÇLİK SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
TAVŞANTEPE SPOR
|
-
|
KOCAELİ 1937 SEKA SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR
|
-
|
ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR
|
-
|
DEĞİRMENDERE FOLA SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
KARAMÜRSEL SPOR
|
-
|
KARAMÜRSEL BARBAROS SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
DERBENT STADI |
İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR
|
-
|
KULLAR 1975 SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
BLD.DERİNCE SPOR
|
-
|
DERİNCE GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEB.BEYLİKBAĞI SPOR
|
-
|
MUSTAFAPAŞA SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE SPOR
|
-
|
ÇAYIROVA GÜZELTEPE SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:15 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE TAYFUN SPOR
|
-
|
DARICA SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
KAVAKLI STADI |
OSMANLI 41 SPOR
|
-
|
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK SPOR
|
-
|
GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR
|
-
|
İLİMTEPE G.B SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
KOCAELİ GENÇ SPOR
|
-
|
KOCAELİ SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
BAĞÇEŞME SPOR
|
-
|
SERDAR G.B SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:15 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
DERİNCE SIRRIPAŞA F.K
|
-
|
ÜÇTEPE SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 19:15 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
ALİKAHYA BLD.SPOR
|
-
|
İZMİT ERENLER SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
KULLAR SPOR
|
-
|
BAŞİSKELE BLD.SPOR
|
|
|
U-11 |
06.05.2024 Pazartesi 18:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
|
-
|
KULLAR 1975 SPOR
|
|
|
U-13 |
06.05.2024 Pazartesi 19:30 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
ANADOLU YENİKÖY SPOR
|
-
|
ANADOLU 1071 SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
İZMİT YENİ MAHALLE SPOR
|
-
|
ARS.ORG.SANAYİ SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
GEBZE BİRLİK SPOR
|
-
|
DİLOVASI YILDIZLAR SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
MAP KAVAKLI SPOR
|
-
|
YAVUZ SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI |
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
-
|
GEBZE TAYFUN SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA SPOR
|
-
|
FENER 41 GÜCÜ SPOR
|
|
|
U-11 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
DEĞİRMENDERE SPOR
|
-
|
ÇAMCUKUR SPOR
|
|
|
U-11 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
GÖLCÜK G.B SPOR
|
-
|
KARAMÜRSEL İ.Y SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
İLİMTEPE G.B SPOR
|
-
|
TÜTÜNÇİFTLİK SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GENÇ KALE SPOR
|
-
|
GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI |
KİRAZLIYALI SPOR
|
-
|
HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK SPOR
|
-
|
GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
KÖRFEZ G.B SPOR
|
-
|
ÇAMLITEPE SPOR
|
|
|
U-13 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
-
|
DERİNCE SPOR A.Ş
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAŞİSKELE BLD.SPOR
|
-
|
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
|
|
U-17 |
07.05.2024 Salı 19:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
-
|
ÇAYIROVA SERHAT SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
ACISU STADI |
KARTEPE BLD.SPOR
|
-
|
UZUNTARLA SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
ARSLANBEY STADI |
ARS.ORG.SANAYİ SPOR
|
-
|
UZUNÇİFTLİK SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
-
|
DARICA BİRLİK SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
-
|
TRAKYA SPOR
|
|
|
U-17 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
İZMİT MALTA SPOR
|
-
|
KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
DARICA NENE HATUN STADI |
DARICA KARTAL GÜCÜ SPOR
|
-
|
DİLOVASI YILDIZLAR SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
DEĞİRMENDERE STADI |
DEĞİRMENDERE SPOR
|
-
|
HARB-İŞ SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
DERBENT STADI |
SARIMEŞE BLD.SPOR
|
-
|
KAR.FATİH SULTAN MEHMET
|
|
|
U-15 ELEME |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
KULLAR 1975 SPOR
|
-
|
GÖLCÜK SPOR
|
|
|
2 KÜME |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
MUSTAFAPAŞA SPOR
|
-
|
GEBZE BALKAN SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
KARAMÜRSEL STADI |
KARAMÜRSEL SPOR
|
-
|
GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
KAVAKLI STADI |
GÖLCÜK ASARKÖY SPOR
|
-
|
SEKA DOĞAN SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
|
-
|
ARSLANBEY G.B SPOR
|
|
|
U-15 ELEME |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
GEBZE SPOR
|
-
|
YENİ KANDIRA SPOR
|
|
|
2 KÜME |
08.05.2024 Çarşamba 19:15 |
Ş.ARSLAN KULAKSIZ STADI |
BAŞİSKELE BİRLİK SPOR
|
-
|
B.DERBENT SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
Ş.NİHAT KARADAŞ DİLOVASI |
DİLİSKELESİ SPOR
|
-
|
ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR
|
|
|
U-13 |
08.05.2024 Çarşamba 19:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA BULUT SPOR
|
-
|
DARICA G.B SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:15 |
ACISU STADI |
ACISU BLD.SPOR
|
-
|
UZUNTARLA SPOR
|
|
|
U-17 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
AVNİ KALKAVAN STADI |
ÇEN.PLAJYOLU SPOR
|
-
|
BEKİRDERE SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
BEYLİKBAĞI STADI |
TANER AYGÜN YAVUZ SELİM
|
-
|
41 KARADENİZ SPORTİF FALL
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
CEPHANELİK STADI |
İZMİT ERENLER SPOR
|
-
|
KOCAELİ EMEK SPOR
|
|
|
U-13 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
DERBENT STADI |
B.DERBENT SPOR
|
-
|
ARSLANBEY G.B SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
DERİNCE SUNİ ÇİM STADI |
DERİNCE BİRLİK SPOR
|
-
|
YENİDOĞAN SERDAR SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
GEBZE ALAATTİN KURT STADI |
GEBZE PELİTLİ SPOR
|
-
|
ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR
|
|
|
U-17 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI |
KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR
|
-
|
KÖRFEZ G.B SPOR
|
|
|
U-13 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
KARAMÜRSEL STADI |
ÇAMCUKUR SPOR
|
-
|
GÖLCÜK İ.Y SPOR
|
|
|
U-13 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
KAVAKLI STADI |
YAZLIK SPOR
|
-
|
GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR
|
|
|
U-17 |
09.05.2024 Perşembe 19:15 |
KÖRFEZ ESENTEPE STADI |
ÇAMLITEPE SPOR
|
-
|
İLİMTEPE G.B SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI |
İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ
|
-
|
KÖRFEZ ATILIM SPOR
|
|
|
2 KÜME |
09.05.2024 Perşembe 19:15 |
Ş.ARSLAN KULAKSIZ STADI |
KULLAR SPOR
|
-
|
KOCAELİ NUSRETİYE SPOR
|
|
|
U-13 |
09.05.2024 Perşembe 19:00 |
ŞEKERPINAR STADI |
ÇAYIROVA SERHAT SPOR
|
-
|
GEBZE BALKAN SPOR
|
|
|